Відгуки
7 наших клиентов вже відчули смак домашнього затишку
Мирослава Чагайда

Хочу висловити подяку Максимові за його професіоналізм у своїй справі, корисні поради та нескінченне терпіння до мене, оскільки клієнт я прискіпливий і прискіпливий. Напишу так, кухня вийшла померти і не встати, мрія будь-якої господині! Шикарна та сучасна. Кухню привезли вчасно, зібрали за один день та й на совість. І зараз моя красуня радує око, усі родичі та друзі у повному захваті. Від себе бажаю Mebel Absolut процвітання та більше вдячних клієнтів!

Yanina Butrii

Вдячні Максиму та його команді за успішне втілення ідей індивідуального
дизайну наших меблів у життя. Замовляли не стандартну шафу-купе в японському стилі, кухню, дзеркала з оформленням, шафки, полички, підсвічування тощо. Все виконано в точності за картинкою-проектом, красиво, якісно, з натхненням та гарним настроєм. Бажаємо Вам хороших клієнтів, зростання та багато цікавих проектів! Артем+ Яна:)

Ирина Попович

У нас гардеробна, дуже якісно, років уже п’ять

Алина Парасочка

Ооо, наше любиме ліжечко Величезне дякую «майстрам свого діла». Ліжко повністю спроектоване за нашими побажаннями та виконане з якісних матеріалів. Максим точно знає, як використати кожен сантиметр простору, щоб функціональність була на високому рівні))) Полінка просто в захваті від свого ліжечка

Инна Ковач

Компанія «Меблі Абсолют — меблі на замовлення» — це команда професійних та креативних майстрів своєї справи! Купивши невелику квартиру, перед нами постало непросте завдання – зробити містку, функціональну кухню та зберегти простір. Вирішити завдання заважали безліч водопровідних, опалювальних та газових труб. Команда Максима впоралася з поставленим завданням на «відмінно» і в найкоротший термін! На цій кухні хочеться експериментувати та творити кулінарні шедеври, пити каву з друзями… Дякую вам!

Oxana Ezhova

Класні спеціалісти. Крім того, що вони зробили кухню та дитячу кімнату з усіма моїми побажаннями, вони ще зробили чудову барну стійку та стійку на суші. Рекомендую. Величезне окреме спасибі Максиму, за його розуміння та швидке реагування.

Светлана Максименко

Супер. Мені та моїм дівчаткам дуже подобається.

Замовити безкоштовну консультацію
Проект за 24 години